Úvodní stránka‎ > ‎Rosničky‎ > ‎

Schůzečka 20.12. - 21.20. 2013

přidáno: 17. 12. 2013 12:58, autor: Anna Domanská   [ aktualizováno 17. 12. 2013 13:07 ]

!!POZOR!!

ROSŇAROZENINY


KAŽDÁ ROSNIČKO ZBYSTŘI, PROTOŽE NÁS ČEKÁ NAPROSTO NEOBYČEJNÁ A LEGENDÁRNÍ SCHŮZKA
!Celý svět, ať to ví, že Rosničky v pátek slaví! 

Právě tobě se dostává té cti, že jsi zvána tento pátek, aby jsi spolu s námi oslavila narozeniny tvoje i tvých kamarádek. 

I sraz bude neobyčejný, tak dávej pořádný pozor! Sejdeme se -./.-//--../.-/.../-/.-/...-/-.-././/.--./.-/..././-.-/-.--//..../.-./../.../-/.// v 16:15.  Ale autobus číslo 33 pojede z /-./.-/--/./.../-/..//--/../.-./..-// 16:04! 

jak jistě tušíte, schůzku si tentokrát protáhneme i přes noc tak na to určitě nezapomeňte .--./.-./../.--./.-./.-/...-/../-//.-./---/-../../-.-././/

Co budeš potřebovat s sebou?

  • Povinný vstupní poplatek je 30,-
  • Spacák
  • /-.-/.-/.-./../--/.-/-/-.-/..-//
  • hygienu (ať jsme krásné a voňavoučké i po ránu ;) )
  • něco sladkého, nebo slaného, prostě něco na křupání i třeba k filmům + kdo už máte napečeno, klidně doneste ochutnávečku cukroví :) (čím víc tím líp a to znamená lepší žranicii!!!)
  • kdo máte doma nějaké supr -.././.../-.-/---/...-/.//..../.-./-.-.//, tak je taky určitě vemte
  • také kdo máte nějaké zajímavé ..-./../.-../--/-.-.// nebo máte nápad a nemáte to doma, dejte vědět Anďi nebo jí pošlete odkaz, ona to zkusí sehnat. Jinak noste na flashce, ale pokud máte něco na DVD, dejte vědět Anďi nebo Verči předem!!
  • jinak si vemte -/---//-.-./---//...-/--../-../-.--// -tzn: šátek, .--./.-/.--./../.-.// tužku (nikdy nevíte, kdy se vám můžou hodit ;) )
  • a kdo nepřijde s šíleně dobrou náladou a obrovským úsměvem na tváři, bude celý večer odkázán jen na suchary a černobílý biograf bez zvuku a spát půjde v 7 hodin :D

Takže určitě přijď, zažijeme spolu krásný čas a hlavně si prostě uděláme pohodičku. Je i na vás a na tom co si přinesete jak moc dobře se budeme mít ;)

Strašně moc se na vás těší vaše VAŽ a doufá, že si tuto parádu nenecháte ujít!

PS:Zkuste popřemýšlet a poradit se doma, jestli by jste po novém roce chtěly na tříkrálovou sbírku chodit se střediskem, nebo s někým jiným, případně s rodičema? Budeme se vás v pátek ptát. ;)
Comments