Činčily


Schůůzka 21. 9. 2018

přidáno: 19. 9. 2018 8:35, autor: Kačka Kateřina Schneiderová   [ aktualizováno 19. 9. 2018 8:36 ]

Přeji pěkný, stále ještě letní, den.
Užij si babího léta a pojď ven.
Chce se vám vystoupit ze školní lavice
a do lesa chce se vám nejvíce?

Na to bude páteční schůzka ideální,
příroda, skauti a žádné starání.
Relax si s Rosničkami užijeme
a důkladně se vyblbneme.

A jelikož nejsem střevo básnické, přejdu na psaní klasické... :) Milé činčily, tuto schůzku se připojíme k Rosničkám a strávíme s nimi pár chvil. S sebou: oblečení na ven, papír, psací potřeby, šátek, svačinu + pití, dva lístky na MHD nebo kartičku + kronikář kroniku. A co nesmí chybět? Dobrá nálada. Začátek 15:45 u nástěnky a konec 18:00 také u ní.

A proč schůzky teď rušíme či spojujeme? Jak už jsme vám na skautském přestupu říkaly, září je pro nás, rádkyně, náročnější a musíme hledat varianty, jak se s vámi potkat. Též nás to moc netěší, ale vydržme ještě chvilku a vše bude tak, jak má být. Na tuto schůzku přijde jen Verča, protože Kačka a Majda budou muset odjet mimo Zlín. 

(zeptejte se doma, jestli budete příští pátek doma, bude totiž státní svátek).
Všechny vás zdravíme a ze srdce se na vás těšíme! :)

V+ K+M

Schůzka 14. 9. se RUŠÍ!

přidáno: 12. 9. 2018 12:16, autor: Kačka Kateřina Schneiderová

Ahoj, ahoj, holčiny naše milé :)

 Schůzku 14. 9. rušíme. Bohužel, nestíháme s rádkyněmi v pátek schůzku, protože máme  střediskovou víkendovou akci - Džejmse. Ale zatlačíme slzu, utřeme nos a příští týden se opět potkáme v plné polní :)

Pro zpestření dáváme odkaz na již několikaleté dílo bývalých Rosniček - klip Letní láska (vystupují v nich členky, které jsou dnes již rádkyněmi). Mrkněte na to, stojí to za to: https://www.youtube.com/watch?v=nvIc5hKJM2o

Těšíme se na vás příští týden. Mějte se krásně! V+M+K

Schůzka 7.9.

přidáno: 5. 9. 2018 13:29, autor: Magdaléna Talašová

Moje milé Činčilky,
za chvílu tu máme pátek a s tím se pojí naše první schůzka :) Jej.. Takže se potkáme v pátek u nástěnky v 15:45 ;)
Sebou: sváču, pití, papír, propisku a dobrou náladu!

Těšíme se na vás ;)

Schůzka 22. 6. a 29. 6. nebude!

přidáno: 18. 6. 2018 8:26, autor: Kačka Kateřina Schneiderová

Milé činčily,

 tábor máme méně než dva týdny a vše se nám pomalu blíží. Tento pátek jsme s rádkyněmi nuceny zrušit schůzku kvůli rodinné dovolené Verči a Kačky a Talyiném školním kurzu. Příští pátek bude již jen den před odjezdem, tudíž schůzka nebude. 

S plním očekáváním se na vás těšíme na táboře. Připomínáme doneste na sraz přihlášky stranu C s datem odjezdu na tábor. Mějte krásné letní dny a na táboře na viděnou! 

K+V+MCykloschůzka 15. 6.

přidáno: 13. 6. 2018 22:04, autor: Kačka Kateřina Schneiderová   [ aktualizováno 14. 6. 2018 10:16 ]

Ahoj, ahoj!

Po čase to vypadá, že by nám mohlo počasí přát a tak toho pořádně využijeme - pojedeme na kolaaa :) Dáme vám na výběr, jestli budete chtít jet do Lužkovic či do Kostelce. 

Pokud by se předpověď počasí zhoršila, napíšeme vám co nejdřív sms a půjdeme si zaplavat do městských lázní - v tomto případě si vemte peníze na vstup, plavky, ručník, hřeben, sprchový gel a !přihlášku na tábor! :)

Sraz: u nástěnky 15:45
Návrat: u nástěnky v předpokládaný čas v 18:00
s sebou: pojízdné kolo (s dofoukanými koly), přilbu - kdo ji nebude mít, toho s sebou nebereme, zámek na kolo, pár drobných na zmrzlinu a kofolu, doklady které byste měli nosit stále u sebe např. občanka, kartička zdravotní pojišťovny , mobil, !přihlášku na tábor! (aspoň stranu A)

Kdyby byl problém s kolem nebo cokoli jiného nevycházelo, je tu ještě možnost, že by někdo mohl do Lužkovic i nazpátek jet s Verčou trolejbusem. V tomto případě nám dejte, prosíme, dopředu vědět.

Už se těší K+V+M


Schůůzka 8. 6.

přidáno: 6. 6. 2018 10:41, autor: Kačka Kateřina Schneiderová

Zdarec, holky! Těšíte se na schůzku? My ano! 
A co si máte vzít s sebou? Tady to je!

.--./.-/.--./../.-.//,  -/..-/--../-.-/..-//,  -.-/.-/.-././../-.-./-.-/..-//-././-.../---// 2 .-../../.../-/-.-/-.--// MHD,  .../.-/-/./-.-// .-// -../---/-.../.-./---/..-// -./.-/.-../.-/-../..-//   :)   (kronikář ať vezme kroniku) 

Především doneste vyplněné přihlášky na tábor (A, B) a rodičům připomeňte platbu!

Na této schůzce budeme spojené s Rosničkamiii :)
Přejeme vám hezké letní dny K+M+V

Družinová výprava 1. - 3. 6. :)

přidáno: 27. 5. 2018 6:13, autor: Kačka Kateřina Schneiderová   [ aktualizováno 30. 5. 2018 9:57 ]

Holky, nabalte si do svých baťohů ještě flašku s pitím, baterku a komu bývá v autobuse špatně, nezapomeňte si vzít kinedrill, ať zabráníme případným nehodám :) Peníze, prosíme, přineste přesně, nebudeme mít z čeho vracet.


(Když na plakátek kliknete zobrazí se vám ve správné poloze)

V pátek na viděnou!  K+V+M

SCHŮZKA 25. 5.

přidáno: 24. 5. 2018 6:12, autor: Magdaléna Talašová

Naše nejúžasnější  Činčilko,
pátek už je opravdu za rohem a s tím se pojí poslední květnová a zároveň předdružinková schůzka, na kterou si srdečně zvána :) Potkáme se v 15:45 u nástěnky. Sebou nezapomeň přibalit nějakou sváču a pití + 20 Kč, můžeš i deštník, který by mohl přijít vhod!

Tešíme se na Tebe!
Majda+Kačka

SPORTOVNÍ SCHŮZKA 18. 5.

přidáno: 16. 5. 2018 11:57, autor: Magdaléna Talašová

Zdárek cérky, 
pátek se k nám kvapem blíží a to znamená další schůzku anoo a bude sportovní, ale určitě se toho neděste, bude to bžunda..Můžete se také těšit na své spolučlenky Rosničky :) jelikož bude spojená schůzka.. Sebou prosím nezapomeňte přibalit sváču, pití, papír, pisátko a dva lístky na MHD + nějaký ten sportovní ohoz :P V 15:45 tam...

Za sportovní tým
Taly

!POZOR! 4. 5. a 11. 5. se schůzky RUŠÍ!

přidáno: 1. 5. 2018 9:32, autor: Kačka Kateřina Schneiderová

Naše milé činčilky,

kvůli zapojení rádkyň do organizace Závodu Vlčat a Světlušek,  jsme nuceny následující dvě schůzky zrušit. Doufáme, že si pátky bez schůzek užijete a čas dobře využijete, a že se opět potkáme v plné polní za dva týdny :) Čas můžete využít třeba k nějaké výzvě ve stezce - uplavat 500 m, naučit se morseovu abecedu (Sunny, hecni to do další schůzky ;) ), naplánovat a realizovat procházku pro rodinu, apod.

Závodem Vlčat a Světlušek bylo naše středisko pověřeno "Skautským okresem". Bude se konat 12. 5. na Elišce. První týden nemůžeme na schůzku, protože je velká porada, druhý týden se budou dodělávat všechny přípravy. 

Nezapomeňte - blíží se družinová výprava do Ostrožské Lhoty 1. - 3. 6!

Přejeme Vám, holky, krásné jarní chvíle plné dobré nálady. Za dva týdny na viděnou!
K a V a M


1-10 of 192