Činčily


Schůzka 22. 6. a 29. 6. nebude!

přidáno: 18. 6. 2018 8:26, autor: Kačka Kateřina Schneiderová

Milé činčily,

 tábor máme méně než dva týdny a vše se nám pomalu blíží. Tento pátek jsme s rádkyněmi nuceny zrušit schůzku kvůli rodinné dovolené Verči a Kačky a Talyiném školním kurzu. Příští pátek bude již jen den před odjezdem, tudíž schůzka nebude. 

S plním očekáváním se na vás těšíme na táboře. Připomínáme doneste na sraz přihlášky stranu C s datem odjezdu na tábor. Mějte krásné letní dny a na táboře na viděnou! 

K+V+MCykloschůzka 15. 6.

přidáno: 13. 6. 2018 22:04, autor: Kačka Kateřina Schneiderová   [ aktualizováno 14. 6. 2018 10:16 ]

Ahoj, ahoj!

Po čase to vypadá, že by nám mohlo počasí přát a tak toho pořádně využijeme - pojedeme na kolaaa :) Dáme vám na výběr, jestli budete chtít jet do Lužkovic či do Kostelce. 

Pokud by se předpověď počasí zhoršila, napíšeme vám co nejdřív sms a půjdeme si zaplavat do městských lázní - v tomto případě si vemte peníze na vstup, plavky, ručník, hřeben, sprchový gel a !přihlášku na tábor! :)

Sraz: u nástěnky 15:45
Návrat: u nástěnky v předpokládaný čas v 18:00
s sebou: pojízdné kolo (s dofoukanými koly), přilbu - kdo ji nebude mít, toho s sebou nebereme, zámek na kolo, pár drobných na zmrzlinu a kofolu, doklady které byste měli nosit stále u sebe např. občanka, kartička zdravotní pojišťovny , mobil, !přihlášku na tábor! (aspoň stranu A)

Kdyby byl problém s kolem nebo cokoli jiného nevycházelo, je tu ještě možnost, že by někdo mohl do Lužkovic i nazpátek jet s Verčou trolejbusem. V tomto případě nám dejte, prosíme, dopředu vědět.

Už se těší K+V+M


Schůůzka 8. 6.

přidáno: 6. 6. 2018 10:41, autor: Kačka Kateřina Schneiderová

Zdarec, holky! Těšíte se na schůzku? My ano! 
A co si máte vzít s sebou? Tady to je!

.--./.-/.--./../.-.//,  -/..-/--../-.-/..-//,  -.-/.-/.-././../-.-./-.-/..-//-././-.../---// 2 .-../../.../-/-.-/-.--// MHD,  .../.-/-/./-.-// .-// -../---/-.../.-./---/..-// -./.-/.-../.-/-../..-//   :)   (kronikář ať vezme kroniku) 

Především doneste vyplněné přihlášky na tábor (A, B) a rodičům připomeňte platbu!

Na této schůzce budeme spojené s Rosničkamiii :)
Přejeme vám hezké letní dny K+M+V

Družinová výprava 1. - 3. 6. :)

přidáno: 27. 5. 2018 6:13, autor: Kačka Kateřina Schneiderová   [ aktualizováno 30. 5. 2018 9:57 ]

Holky, nabalte si do svých baťohů ještě flašku s pitím, baterku a komu bývá v autobuse špatně, nezapomeňte si vzít kinedrill, ať zabráníme případným nehodám :) Peníze, prosíme, přineste přesně, nebudeme mít z čeho vracet.


(Když na plakátek kliknete zobrazí se vám ve správné poloze)

V pátek na viděnou!  K+V+M

SCHŮZKA 25. 5.

přidáno: 24. 5. 2018 6:12, autor: Magdaléna Talašová

Naše nejúžasnější  Činčilko,
pátek už je opravdu za rohem a s tím se pojí poslední květnová a zároveň předdružinková schůzka, na kterou si srdečně zvána :) Potkáme se v 15:45 u nástěnky. Sebou nezapomeň přibalit nějakou sváču a pití + 20 Kč, můžeš i deštník, který by mohl přijít vhod!

Tešíme se na Tebe!
Majda+Kačka

SPORTOVNÍ SCHŮZKA 18. 5.

přidáno: 16. 5. 2018 11:57, autor: Magdaléna Talašová

Zdárek cérky, 
pátek se k nám kvapem blíží a to znamená další schůzku anoo a bude sportovní, ale určitě se toho neděste, bude to bžunda..Můžete se také těšit na své spolučlenky Rosničky :) jelikož bude spojená schůzka.. Sebou prosím nezapomeňte přibalit sváču, pití, papír, pisátko a dva lístky na MHD + nějaký ten sportovní ohoz :P V 15:45 tam...

Za sportovní tým
Taly

!POZOR! 4. 5. a 11. 5. se schůzky RUŠÍ!

přidáno: 1. 5. 2018 9:32, autor: Kačka Kateřina Schneiderová

Naše milé činčilky,

kvůli zapojení rádkyň do organizace Závodu Vlčat a Světlušek,  jsme nuceny následující dvě schůzky zrušit. Doufáme, že si pátky bez schůzek užijete a čas dobře využijete, a že se opět potkáme v plné polní za dva týdny :) Čas můžete využít třeba k nějaké výzvě ve stezce - uplavat 500 m, naučit se morseovu abecedu (Sunny, hecni to do další schůzky ;) ), naplánovat a realizovat procházku pro rodinu, apod.

Závodem Vlčat a Světlušek bylo naše středisko pověřeno "Skautským okresem". Bude se konat 12. 5. na Elišce. První týden nemůžeme na schůzku, protože je velká porada, druhý týden se budou dodělávat všechny přípravy. 

Nezapomeňte - blíží se družinová výprava do Ostrožské Lhoty 1. - 3. 6!

Přejeme Vám, holky, krásné jarní chvíle plné dobré nálady. Za dva týdny na viděnou!
K a V a M


SCHŮZKA 27. 4.

přidáno: 25. 4. 2018 11:54, autor: Magdaléna Talašová

Zdravím naše nejdražší Činčilky,
již pozítří (ano v pátek) se můžete těšit na další nezapomenutelně zapomenutelný meeting, který započne v 15:45 evropského času u  naší vševědoucí nástěnky... Sebou si prosím přibalte sváču, pití, papír, tužku a pokud byste byly tak úžasné, tak i 2 lístky na MHD-člověk nikdy neví :P

Díky a těšíme se na viděnou! :)
M+K+V

Pohodová schůůůzečka 20.4.

přidáno: 17. 4. 2018 11:48, autor: Veronika Schneiderová

Naše nejdražší činčilko!
Tento pátek 20.4. proběhne další úplněmegasupernejúžasnější schůzka s Vámi všemi. Započne jako vždy u nástěnky v ten pravý čas (15:45). A teď POZOR!!! Aby se tahle úplněmegasupernejúžasnější schůzka mohla konat, tak je zapotřebí, abys tam byla právě TY! A nejen to, s tebou musí přijít i tvůj šátek, pitíčko a nějaká dobrá mňamka pro všechny na piknik, něco pod tvé pozadí, aby ses mohla pohodlně uvelebit na trávu a nebyla ti zima (nejlépe deka) a také nějaké pohodkové oblečení, které ti dodá pocit volnosti a svobody :D 

PS.: Pokud opravdu nemůžeš dorazit, tak se, jak se sluší a patří od takové chytré slečny, VČAS omluv! Ne, jak minule většina z vás (Ti vyvolení ví, o kom se mluví). Je to slušnost vůči vedoucím, aby věděly, jak mají uzpůsobit program.
Děkujeme za Tvé pochopení a ohleduplnost!

Moc se na Tebe těšíme!! 

M+K+V 

Schůzka 13. 4.

přidáno: 11. 4. 2018 13:52, autor: Kačka Kateřina Schneiderová

Milé skautky,
v pátek se opět potkáme u nástěnky 15:45. S sebou si nabalte pití a sváču, 2 lístky MHD nebo kartičku, šátek, papír a tužku a 20 Kč. Možná nad námi přejde nějaká přeháňka, tak si vemte taky pláštěnku nebo deštník.

Těším se na vás,
Kačka :)


1-10 of 189